KONST / Litografier / Färglitografi 14235154
nr 1423 5154
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 88/325. Färglitografi, bildmått: 30x22cm, yttermått inklusive ram: 41x32cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:49:27
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr